
-
Vuilspuiterij, hoe meer hoe beter
Henne Pauli
Henne Pauli (voormalig hoofdredacteur/uitgever van Adformatie) blogt wekelijks over de huidige positie van de media, innovaties, de veranderde houding van consumenten van de mobiele lifestyle en hoe je daar nou aan kunt verdienen. Foto: Louis Engelman
»» lees verder
-
Je online visitekaartje
Dylan Prins
Nieuwe blogger! Dylan Prins van de ICT Kalender bezoekt voor ons relevante events en laat weten hoe het was.
»» lees verder
-
De politieke agenda en de media
Theo Huibers, Thaesis
»» lees verder
-
Mijn IPad
Gijs Manders, Director Media Atos Origin
»» lees verder
-
Dag 6: Het nut van zes dagen Japan en Zuid-Korea
Wim Danhof
Media Facts neemt een kijkje in de toekomst. Hoofdredacteur Wim Danhof reist door Japan en Zuid Korea en bericht over een samenleving waar mobiel uitgeven op ons vooruit loopt.
»» lees verder
-
Joep Bertrams
Artikel 'Bijbel met naslagwerken op palmtop'
(08.03.2004)
De bijbel in diverse talen en vertalingen en bijbehorende naslagwerken zijn straks te raadplegen via handheld computers zoals palmtops. Uitgeverij Importantia Publishing in Dordrecht wil dit nog voor de zomer mogelijk maken. Dat meldde de uitgeverij van religieuze software maandag.
Uitgeverij Importantia Publishing heeft daarvoor een contract getekend met Olive Tree, een Amerikaans bedrijf dat software ontwikkelt waarmee de bijbel benaderd kan worden. 'Een gemiddelde palmtop met een geheugen van 64 Mb kan al gauw twintig bijbels en commentaren bevatten', stelt directeur Peter van der Schelde van Importantia.
De uitgever is bezig een website te maken waarop de bijbelteksten en naslagwerken straks gratis te downloaden zijn. Met de desktopcomputer kunnen deze vervolgens worden overgezet op de handheld computer. De software beschikt over een zoekfunctie. (ANP)





























Dit artikel heeft nog geen reacties.