
-
Dag 3: triest nieuws over een kwaliteitskrant
Wim Danhof
Media Facts neemt een kijkje in de toekomst. Hoofdredacteur Wim Danhof reist door Japan en Zuid Korea en bericht over een samenleving waar mobiel uitgeven op ons vooruit loopt.
»» lees verder
-
Uitgever aan het Woord
Theo Huibers, Thaesis
»» lees verder
-
"Dat wordt betalen!"
Gijs Manders, Director Media Atos Origin
»» lees verder
-
Joep Bertrams
-
Sensuele letters
Henne Pauli
Henne Pauli (voormalig hoofdredacteur/uitgever van Adformatie) blogt wekelijks over de huidige positie van de media, innovaties, de veranderde houding van consumenten van de mobiele lifestyle en hoe je daar nou aan kunt verdienen. Foto: Louis Engelman
»» lees verder
Artikel 'Figaro en Express willen uitbreiding kassa'
(08.02.2010)
Ook Franse kranten gaan stukje bij beetje over op een uitbreiding van de kassa op hun websites.
Le Figaro wil vanaf januari betaling voor exclusieve artikelen op de website invoeren. Wat daar precies onder zal vallen,m moet de tijd leren.
« Terug naar Buitenlands nieuws - actueel.

Weekblad L'Express overweegt het tweede kwartaal van 2010 artikelen te gaan afrekenen. Maar de uitgever is er nog niet zeker van dat de baten de kosten zullen overtreffen.
Eerder schreven we over betaling op Duitse krantensites, en New York Times kwam met een veel besproken aankondiging voor een betaalde website, echter niet eerder dan in 2011.
(Le Monde)
« Terug naar Buitenlands nieuws - actueel.






























Dit artikel heeft nog geen reacties.