Weblogs
Agenda week 36

Artikel 'HUB eigenaar van pc-titels VNU Media'

(25.10.2007) Niet IDG maar HUB Uitgevers wint de strijd om de computertitels.

Computer Idee, PCM, Power Unlimited en de Nederlandse licentie voor Gizmodo, een gadget log, gaan naar HUB Uitgevers in Haarlem. De uitgever neemt alle activiteiten en medewerkers per 1 november 2007 over. Daarmee is IDG, de dochter van de Amerikaanse IT-uitgever, afgetroefd.
 
Met deze overname wordt de positie van HUB in de IT-markt aanzienlijk verstevigd. HUB Uitgevers, dat in 1993 met haar activiteiten begon, is met de aankoop van deze titels uitgegroeid tot de grootste IT-uitgeverij van de Benelux. Met ruim dertig verschillende consumententitels en b-to-b titels bedient HUB Uitgevers vrijwel elk segment in de IT-industrie. HUB is uitgever van onder meer PC Active, Vives, PC Consument, PC Plus, GMR en Home Entertainment Today (HET).
 
VNU Media zet zich vooral in op titels die goed scoren in de vacaturemarkt. Ze nam recent NationaleVacaturebank.nl over. Enkele titels staan nog te koop, zoals Management Team, sprout, Textilia en Schoenvisie.

Stuur dit artikel door »»

« Terug naar Financieel-economisch 2007.

Dit artikel heeft nog geen reacties.

Geef een reactie op 'HUB eigenaar van pc-titels VNU Media'
*Naam
*E-mail (wordt niet gepubliceerd)
Functie
Bedrijf
Website
 
Titel
*Tekst: (maximaal 300 woorden)
*Type ter controle deze code over: [Please allow images]