
-
Vuilspuiterij, hoe meer hoe beter
Henne Pauli
Henne Pauli (voormalig hoofdredacteur/uitgever van Adformatie) blogt wekelijks over de huidige positie van de media, innovaties, de veranderde houding van consumenten van de mobiele lifestyle en hoe je daar nou aan kunt verdienen. Foto: Louis Engelman
»» lees verder
-
Je online visitekaartje
Dylan Prins
Nieuwe blogger! Dylan Prins van de ICT Kalender bezoekt voor ons relevante events en laat weten hoe het was.
»» lees verder
-
De politieke agenda en de media
Theo Huibers, Thaesis
»» lees verder
-
Mijn IPad
Gijs Manders, Director Media Atos Origin
»» lees verder
-
Dag 6: Het nut van zes dagen Japan en Zuid-Korea
Wim Danhof
Media Facts neemt een kijkje in de toekomst. Hoofdredacteur Wim Danhof reist door Japan en Zuid Korea en bericht over een samenleving waar mobiel uitgeven op ons vooruit loopt.
»» lees verder
-
Joep Bertrams
ICT Facts - Mobillion doet sms-acties voor Sanoma
Workflow Abo.systemen Adv.systemen CMS CRM DRM Redactiesystemen Spullen Print & prepress Software Algemeen PersonaliaMobillion gaat de technische en administratieve afhandeling van alle lezersacties van de bladen van Sanoma Uitgevers verzorgen. Dit betreft zowel bel&win- als sms-acties.
De bladen van Sanoma Uitgevers organiseren regelmatig lezersacties waarbij lezers prijzen kunnen winnen door te bellen of te sms'en. Dit levert veel sms en 0900-verkeer op dat efficiënt moet worden afgehandeld. Mobillion neemt Sanoma alle technische en administratieve handelingen uit handen. Ook helpt Mobillion beter inzicht te krijgen in succesvolle en minder succesvolle lezersacties.
De oplossingen zijn gebaseerd op door Mobillion zelf ontwikkelt gereedschap voor SMS, MMS, 0800/0900, mobile marketing en social media.
Mobillion telt 26 medewerkers en is een 100 procent deelneming van Telegraaf Media Groep. Het bedrijf verleent soortgelijke diensten voor Veronica Magazine, Sky Radio, De Telegraaf en RTV Oost.




























