Weblogs
Agenda week 35

ICT Facts - Webservice voor ‘vrijstaande’ foto’s

Workflow  Abo.systemen  Adv.systemen  CMS  CRM  DRM  Redactiesystemen  Spullen  Print & prepress  Software  Algemeen  Personalia 

Misterclipping.com, een service die zich toelegt op het ‘vrijstaand maken’ van foto’s voor de grafische industrie, lanceerde onlangs zijn vernieuwde online ‘clipping path service’.

Via de vernieuwde website levert het bedrijf binnen 1 tot 24 uur DTP-studio’s, reclamebureaus en fotografen handgemaakte clipping paths al vanaf € 1,95 per stuk. In de ICT wereld is offshoring, het uitbesteden van laaggeschoold arbeidsintensief werk naar lage lonen landen, al langer gemeengoed.
Om de totaalprijs van een job te berekenen worden de beelden door Mister Clipping ingedeeld in vier categorieën. Voordat een gebruiker opdracht geeft zijn beelden te voorzien van een clipping path, ontvangt hij een definitieve prijsopgave. Betalen kan ondermeer met creditcard, Paypal en iDeal.
Misterclipping.com heeft de online applicatie vanaf de start in mei 2006 voortdurend door ontwikkeld. Het hele proces van beeldselectie,uploaden, clippen en controleren tot en met het betalen en downloaden van de geclipte beelden, is inmiddels volledig in de online applicatie geïntegreerd en voor zover mogelijk – helemaal geautomatiseerd.

« Terug naar Redactiesystemen